TRENING ANTYSTRESOWY W OJRZANOWIE

Trening antystresowy to okazja do znalezienia dogodnego dla siebie sposobu radzenia sobie ze stresem. Wszyscy jesteśmy narażeni na stresujące sytuacje, jednak nie wszyscy podejmujemy działania, które mogą wspomóc konstruktywne radzenie sobie w tych sytuacjach. Chcesz poczuć moc swojego ciała i umysłu?

Zatrzymać się i zrobić coś tylko dla siebie? Uspokoić się i wyciszyć? Odkryć lub przypomnieć sobie radość z bycia ze sobą w harmonii? Nauczyć się przyjemnego relaksu? Wspólnie poszukamy sposobów na oswojenie stresu, zatroszczymy się o ciało, myśli i emocje, odkryjemy mocne punkty oparcia niezbędne do walki ze stresem, znajdziemy dobrze dobrane techniki antystresowe, spędzimy czas w pięknym otoczeniu, pozwolimy naturze ukoić lęk i umocnimy się jej siłą.

Termin: 16 – 17 kwietnia 2016

Już dziś możesz zrobić pierwszy krok, by pomóc sobie. Bo warto ;)

Prowadząca: Katarzyna Sałek-Suska psycholog, trener, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego oraz Studium Treningu Intepersonalnego w Ośrodku INTRA.

Od 11 lat prowadzi warsztaty psychologiczne i treningi.

Uzależniona od zielonej herbaty i kontaktu z ludźmi.

Zapisy pod numerami telefonów: 506 101 125, 502 097 891,

drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena treningu: 690zł (zawiera: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, ognisko i trening).